| Item condition | New |
| Manufacture name | Steinel Aanwezigheidsmelder LiveLink Highbay Set |
| Brand | STEINEL |
| Harmonized System Code | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Model | Light control system set |
| Packing level 1 | 4007841052829 |
| Width | 95 mm |
| Height | 95 mm |
| Depth | 95 mm |
| Diameter | 0 mm |