| Item condition | New |
| Manufacture name | Ste. moun. plate Orion.Plus 1080x743 mm |
| Brand | Hager |
| Categories |
Mounting Plate for Distribution Boards
|
| ETIM | EC000213 |
| Surface protection | Galvanized |
| Material | Steel |
| Packing level 1 | 3250610672945, 3250610672945 |
| Packing level 2 | 3250610672945 |
| Width | 743 mm |
| Height | 1080 mm |
| Perforated | No |