| Item condition | New |
| Manufacture name | BELLALUX® LED CLA100 13W/840 230VFR E27 FS3 |
| Brand | BELLALUX |
| Categories |
E27 LED Bulbs, 13 W
E27 LED Bulbs, 4000K E27 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 4000 K |
| Lamp power | 13 W |
| Luminous flux | 1521 lm |
| Packing level 1 | 4058075636040 |