| Item condition | New |
| Manufacture name | LED SMD Bulb - Capsule G9 G9 3.5W 300lm 2700K Clear 320° - Dimmable - 3-pack |
| Brand | Shada |
| Categories |
G9 LED Capsule Bulbs, 3.5 W
G9 LED Capsule Bulbs, Dimmable G9 Light Bulbs |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | G9 |
| Dimmable | Yes |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 3.5 W |
| Luminous flux | 300 lm |
| Beam angle | 320 ° |
| Packing level 1 | 8720604303605 |