| Item condition | New |
| Manufacture name | Spuldze LED E14 4W P45 2700K Philips |
| Brand | PHILIPS |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 9405 4231 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Dimmable | No |
| Colour rendering index CRI | 80-89 |
| Lamp efficacy | 117.5 lm/W |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Luminous flux | 470 lm |
| Packing level 1 | 8718696587256 |