| Item condition | New |
| Manufacture name | Halogen Bulb GU10 75W AR111 2700K 24" 230V |
| Brand | SLV |
| Harmonized System Code | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000266 |
| Model | Flood |
| Socket | GU10 |
| Beam angle | 24 ° |
| Reflector type | Other |
| Lamp shape | Other |
| Lamp voltage | 230 V |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 75 W |
| Packing level 1 | 4024163084963 |
| Colour | Other |
| Energy efficiency class | A |
| Lamp designation | R111 |
| Energy efficiency class according to EU regulation 2019/2015 | A |