| Item condition | New |
| Manufacture name | Stan 75W E27 230V A55 FR 1CT/12X10F |
| Brand | PHILIPS |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000078 |
| Model | Frosted |
| Socket | E27 |
| Diameter | 55 mm |
| Lamp shape | Other |
| Lamp power | 75 W |
| Packing level 1 | 8711500354747 |
| Energy efficiency class | A |
| Special application | Other |
| Lamp designation | Other |
| Energy efficiency class according to EU regulation 2019/2015 | A |