| Item condition | New |
| Manufacture name | E27 14W 2700K Genie Foxter |
| Brand | PHILIPS |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8539 2210 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 14 W |
| Packing level 1 | 3601029829503 |