| Item condition | New |
| Manufacture name | ****spare part**** power cable pre-assembled 4x 1.5 C plug size 1.5 (1FT/1FK ... |
| Brand | Siemens |
| Country of origin* | SK |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC000839 |
| Nominal cross section conductor | 0 mm² |
| Cable width approx. | 0 mm |
| Cable height approx. | 0 mm |
| Outer diameter approx. | 0 mm |
| Packing level 1 | 0662643051209 |