| Item condition | New |
| Manufacture name | Spare blade for 2.5 to 11 mm Ø |
| Brand | WAGO |
| Country of origin* | SE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8208 9000 00 |
| ETIM | EC001509 |
| Width | 0 mm |
| Length | 0 mm |
| Material | Stainless steel |
| Snap-off knife blades | No |
| Packing level 1 | 4045454938116 |