| Item condition | New |
| Manufacture name | SON H 110W I E27 1CT/24 |
| Brand | PHILIPS |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC000821 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 2000 K |
| Lamp power | 110 W |