| Item condition | New |
| Manufacture name | SOCLE DET. ADR. A3000 |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Colour | White |
| Width | 100.5 mm |
| Height | 34 mm |
| Length | 100.5 mm |
| Packing level 1 | 3660191302566 |
| Packing level 2 | 3660191302566 |
| Networkable via cable | No |
| Backup battery included | None |