| Item condition | New |
| Manufacture name | Smart Wall-Switch, Bluetooth Control Wall Switch 1-4CH |
| Brand | Radium |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC000533 |
| Model | Other |
| Packing level 1 | 4003556005518, 4003556005518 |
| Width | 81 mm |
| Height | 14 mm |
| Depth | 81 mm |
| IFTTT support available | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
Cable-less switch for with wall mounting, for changing and retrievement of lighting scenes, installation via APP.