| Item condition | New |
| Manufacture name | Smart E27 | A60 | 2200-6500 Kelvin | 900 Lumen |
| Brand | NORDLUX |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 753158 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 2200-6500 K |
| Lamp power | 7 W |
| Luminous flux | 900 lm |
| Beam angle | 240 ° |
| Packing level 1 | 5704924006906 |
| Packing level 2 | 5708839006907 |
| Colour housing | White |
| Degree of protection (IP) | IP23 |
| Average nominal lifespan | 15000 h |