| Item condition | New |
| Manufacture name | SLFLEXSMP 020W 740 RV25STN08 WAC2O1LEDV |
| Brand | LEDVANCE |
| Categories |
Street lighting
|
| ETIM | EC000062 |
| Colour temperature | 4000 K |
| Max. system power | 20 W |
| Rated luminous flux according to IEC 62722-2-1 | 2900 lm |
| Luminaire efficacy | 145 lm/W |
| Packing level 1 | 4099854792526, 4099854792526 |
| Nominal current | 92 mA |