| Item condition | New |
| Manufacture name | SIRENE BLANCHE CLASSE B 95dB ETANC IP65 |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC001354 |
| Nominal voltage | 60 V |
| Type of current | DC |
| Electricity consumption | 0.009 A |
| Number of tones | 32 |
| With contact | No |
| Packing level 1 | 3660191304409 |
| Colour housing | White |
| Housing material | Other |
| Degree of protection (IP) | IP65 |