| Item condition | New |
| Manufacture name | service outlet lid f AK 150mm GBZ |
| Brand | Hager |
| ETIM | EC002416 |
| Width | 150 mm |
| Model | Cover one-sided bevelled |
| Function | Standard |
| Height | 70 mm |
| Length | 400 mm |
| Packing level 1 | 4012002243411, 4012002243411, 4012002243411 |
| Material | Steel |
| Number of mounting openings | 1 |
| With connection opening | No |
| With protrusion/offset | No |