| Item condition | New |
| Manufacture name | Schwabe Statief Professional XL 1,4 tot 4m |
| Brand | AS Schwabe |
| Harmonized System Code | 9620 0099 00 |
| ETIM | EC003203 |
| Max. load capacity | 0 kg |
| Transport length | 0 cm |
| Packing level 1 | 4011160467516 |
| Weight | 0 kg |
| Bolt dimension (metric) | 0 |
| Diameter tripod head | 0 mm |