| Item condition | New |
| Manufacture name | Schwabe Oplaadbare LED-werklamp SOLO 60 4W IP65 incl.lader |
| Brand | AS Schwabe |
| ETIM | EC000347 |
| Width | 0 mm |
| Length | 0 mm |
| Height/depth | 0 mm |
| Max. system power | 0 W |
| Rated luminous flux according to IEC 62722-2-1 | 0 lm |
| Packing level 1 | 4011160424205 |
| Diameter | 0 mm |
| Suitable for number of lamps | 0 |