| Item condition | New |
| Manufacture name | Schwabe Oplaadbare COB-LED Handlamp 3W IP54 |
| Brand | AS Schwabe |
| Harmonized System Code | 8513 1000 00 |
| ETIM | EC000694 |
| Width | 0 mm |
| Length | 0 mm |
| Height/depth | 0 mm |
| Rated luminous flux according to IEC 62722-2-1 | 0 lm |
| Packing level 1 | 4011160424168 |
| Conductor cross section | 0 mm² |
| Length of connection cable | 0 m |
| Lamp wattage main lamp | 0 W |
| Lamp wattage auxiliary lamp | 0 W |
| Rated life time L70/B50 at 25 °C | 0 h |
| Lumen maintenance at median useful life of 50,000 h at 25 °C ambient (tq) | 0 % |
| Failure rate at median useful life of 50,000 h at 25 °C ambient (tq) | 0 % |