| Item condition | New |
| Manufacture name | Schwabe Halogeen Reservelamp 120W |
| Brand | AS Schwabe |
| Harmonized System Code | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Luminous flux | 0 lm |
| Total length | 0 mm |
| Diameter | 0 mm |
| Colour temperature | 0 K |
| Lamp power | 0 W |
| Packing level 1 | 4011160460104 |
| Average nominal lifespan | 0 h |
| Weighted energy consumption in 1000 hours | 0 kWh |