| Item condition | New |
| Manufacture name | Schwabe CEE extension cable neoprene 400V H07RN-F 5x2.5 32A 25m |
| Brand | AS Schwabe |
| Harmonized System Code | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nominal current | 0 A |
| Nominal cross section conductor | 0 mm² |
| Length | 0 m |
| Number of cores | 0 |
| Outer diameter approx. | 0 mm |
| Packing level 1 | 4011160603693 |