| Item condition | New |
| Manufacture name | S-HOOK 5X160X86 SET 2 PIECES |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Length | 0 mm |
| Packing level 1 | 4250959962478 |
| Colour | Other |
| Diameter | 0 mm |
| Material | Other |
| Transparent | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |