| Состояние товара | Новый |
| Название производителя | ULD-410-EUR Ultrasonic leak detector |
| Бренд | Beha-Amprobe |
| Страна происхождения* | CN |
| * Фактическая страна происхождения может отличаться в зависимости от партии поставки. Чтобы подтвердить конкретную страну происхождения, пожалуйста, свяжитесь со своим менеджером по работе с клиентами. | |
| Код гармонизированной системы | 9026 8020 00 |
| ETIM | EC004310 |
| Индикация | ЖК-дисплей/акустика |
| Диагональ дисплея | 6.35 cm |
| Частотный звуковой сигнал | 20-90 kHz |
| Разрешение экрана | 320x240 |
| Визуальный образ | No |
| Тип датчика | Одиночный микрофон |
| Уровень упаковки 1 | 0095969917766 |
| Ширина | 75 mm |
| Высота | 43 mm |
| С функцией памяти | No |
| Тип автобуса | Другое |
| Длина | 183 mm |
| USB-соединение | No |
| Емкость памяти | 0 GB |
| Температура окружающей среды | -20-50 °C |
| С сенсорным экраном | No |
| Bluetooth-интерфейс | No |
| Wi-Fi-совместимый | No |
| Степень защиты (IP) | IP40 |
| Внутренняя память | No |
| Техника | МЭМС |
| Тип батареи | Другое |
| С лазером | No |
| Слот для SD-карты | No |
| Батарея заряжена | Yes |
| Макс. продолжительность работы батареи | 105 h |
| Запись видео | No |
| Со встроенным фонариком | No |
| Кадров в секунду (fps) | 0 |
| Наушники | Yes |
| Измерение расстояния | No |
Wanneer apparatuur defect raakt als gevolg van een lucht- of gaslek, trilling of elektrische ontlading, zendt het lekpunt een ultrasone geluidsgolf uit die boven het natuurlijke bereik van het menselijk gehoor ligt. De ULD-400-EUR-serie ultrasone lekdetectoren zet dit ultrasone geluid om in een signaal dat kan worden gebruikt om de exacte locatie van de apparatuurstoring te bepalen. Zie de sterkte van het lek duidelijk op het grote staafdiagram op het LCD-display en identificeer de bron van het lek door te luisteren naar het omgezette hoorbare geluid dat via de hoofdtelefoon wordt uitgezonden. Als u werkt in systemen zonder druk, of als de druk niet voldoende is om een lek alleen met de ontvanger te detecteren of te verifiëren, gebruikt u de transmitter om het ultrasone signaal te genereren (meegeleverd met de ULD-420-EUR-set). In zeer rumoerige omgevingen waar sterke ultrasone ruis wordt gegenereerd door werkende machines of apparatuur, kan de filterfunctie van de ontvanger tot drie hoofdruisfrequenties filteren, die anders het geluid van de storing zouden verbergen.