TUBE CABLE LUGS KRF/300-20 image 1
TUBE CABLE LUGS KRF/300-20 image 2
TUBE CABLE LUGS KRF/300-20 thumbnail 1
TUBE CABLE LUGS KRF/300-20 thumbnail 2
TUBE CABLE LUGS KRF/300-20
Только заказ Минимальное количество заказа: 10
Цена (без НДС):
Цена действительна до 30.09.26
EAN: 4044773202014
MPN: 61803400
Упаковка: 1
Ориентировочное время доставки на наш склад: 4-6 weeks
Technical Information
Состояние товара Новый
Бренд LAPP
Категории Кабельные наконечники
Страна происхождения* DE
Код гармонизированной системы 8536 9010 00
ETIM EC001051
Размер болта (метрический) 20
Сведения об упаковке
Другие технические данные
Защита поверхности Луженый
Номинальное сечение 300 mm²
Загрузки
Описание
Voordelen; Hoge veiligheid en belastbaarheid door hoogwaardig elektrolytkoper Met inspectiegat (vanaf 4 mm²) Toepassing; Vooral voor aansluitingen op aardingsrails en busbars KR:Voor fijn- en meerdradige koperen geleiders (klasse 2 en 5) met een aderdoorsnede van 0,75-10mm² KRT: Voor meerdradige koperen geleiders (klasse 2) met aderdoorsnede van 10 - 1000 mm² KRF: Voor fijndradige koperen geleiders (klasse 2 en 5) met aderdoorsnede van 16 - 800 mm² Max. 48 kV