| Состояние товара | Новый |
| Название производителя | Suspension fixing AMJK1 Suspension Hook Kit |
| Бренд | Ensto |
| ETIM | EC002557 |
| Ширина | 65 mm |
| Высота | 60 mm |
| Тип аксессуара/запасной части | Опорный кронштейн |
| Длина | 40 mm |
| Уровень упаковки 1 | 6438100407223, 6438100407223 |
| Уровень упаковки 2 | 6438100407223 |
| Материал | Сталь |
| Прозрачный | No |
| Аксессуар | Yes |
| Запасная часть | No |
Monix IP23 is efficient and versatile luminaire serie for dry and humid premises. The multipurpose luminaire range fits excellent for general lighting supermarkets, warehouses and various industrial applications.