SIMOTICS M compact asynchronous motor 1000 r/min 12 kW 115...1PH8133-1DD02-0HE1 image 1
SIMOTICS M compact asynchronous motor 1000 r/min 12 kW 115...1PH8133-1DD02-0HE1
Только заказ
Цена (без НДС):
Эта цена действительна до следующего прайс-листа или пока товар есть в наличии
EAN: 0195125263420
MPN: 1PH8133-1DD02-0HE1
Упаковка: 1
Ориентировочное время доставки на наш склад: 4-6 weeks
Technical Information
Состояние товара Новый
Бренд Siemens
Категории Асинхронные электродвигатели
ETIM EC001851
Сведения об упаковке
Уровень упаковки 1 0195125263420
Описание
SIMOTICS M compact asynchronous motor 1000 r/min 12 kW 115 Nm 30 A 319 V 1150 r/min 13.5 kW 112 Nm 29 A 361 V 1350 r/min 15 kW 106 Nm 28 A 417 V 1500 r/min 16.6 kW 106 Nm 28 A 459 V forced ventilation; direction of air flow DE--> NDE; IP55 degree of protection Incremental encoder 22-bit with commutation position (encoder IC22DQ) with DRIVE-CLiQ interface DESIGN IM B5 (IMV 1,IM V3) PLAIN SHAFT WITHOUT FITTED KEY; BEARING: STANDARD, VIBRATION SEVERITY GRADE: S/A, SHAFT AND FLANGE ACCURACY: R POWER CONNECTOR (ABOVE) CABLE ENTRY ON THE RIGHT SIGNAL CONNECTION D-END