Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-16B-1N-030AC image 1
Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-16B-1N-030AC
EAN: 8590125466550
MPN: OEZ:46655
Сведения об упаковке
Уровень упаковки 1 8590125466550
Описание
In 16 A, Ue AC 230 V, characteristic B, Idn 30 mA, 1+N-pole, width of 1 module, Icn 6 kA, type AC