Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT10R-2043-U1-H1141 image 1
Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT10R-2043-U1-H1141 image 2
Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT10R-2043-U1-H1141 thumbnail 1
Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT10R-2043-U1-H1141 thumbnail 2
Druktransmitter, met spanningsuitgang (3-draads)
EAN: 4047101416640
MPN: 6837733
Состояние товара Новый
Название производителя Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)  PT10R-2043-U1-H1141
ETIM EC002990
Температура окружающей среды -30 °C
Аналоговый выход 0 В ... 10 В No
Аналоговый выход 0 мА ... 20 мА No
Аналоговый выход 4 мА ... 20 мА No
Аналоговый выход 0 В ... 2 В No
Аналоговый выход 0 В ... 5 В No
Аналоговый выход 2 В ... 10 В No
Описание
Druktransmitter, met spanningsuitgang (3-draads), Bedrijfsspanning 12…33 VDC, Volledig gelaste metalen meetcel, drukbereik 0 … 10 bar rel., 12 … 33 VDC, Analoge uitgang 0…10 V, Procesaansluiting G1/2", buitendraad, vooraan afdichtend, Apparaat met stekker, M12 × 1