| Состояние товара | Новый |
| Название производителя | POWERBALL HCI®-TS 70 W/942 NDL PB |
| Бренд | OSRAM |
| Страна происхождения* | CN |
| * Фактическая страна происхождения может отличаться в зависимости от партии поставки. Чтобы подтвердить конкретную страну происхождения, пожалуйста, свяжитесь со своим менеджером по работе с клиентами. | |
| Код гармонизированной системы | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Модель | Прозрачный |
| Разъем | RX7s |
| Световой поток | 6750 lm |
| Общая длина | 120 mm |
| Индекс цветопередачи CRI | 90-100 |
| Диаметр | 20 mm |
| Эффективность лампы | 96 lm/W |
| Форма лампы | Трубка, двусторонняя |
| Требуется внешний балласт | Yes |
| Напряжение лампы | 99 V |
| Цветовая температура | 4100 K |
| Мощность лампы | 70 W |
| Обозначение лампы | T6 |
| Уровень упаковки 1 | 4008321688361 |
| Уровень упаковки 2 | 4008321688378 |
| Уровень упаковки 3 | 4008321688361 |
| Цвет | Бесцветный |
| Класс энергоэффективности | A+ |
| УФ-защита | Yes |
| Горящая позиция | P45 |
| Требуется внешний воспламенитель | Yes |
| Лампа для загара | No |
| Выпускная трубка материала | Керамика |
| Требуется закрытый светильник | Yes |
| Цвет света | 942 |
| Цвет света согласно EN 12464-1 | Нейтральный белый 3300-5300 K |
| Средний номинальный срок службы | 15000 h |
| Взвешенное энергопотребление за 1000 часов | 80.3 kWh |
Metaal halide lampen met keramische technologie voor gesloten armaturen. Productkenmerken. Keramische POWERBALL® technologie. Gemiddelde levensduur: 15.000 uur (gebruik met E-VSA met 70 400 Hz blokgolfstroom). Gemiddelde levensduur: 12.000 uur (met magnetisch voorschakelapparaat)Productvoordelen. Zeer hoge efficiëntie. Goede tot uitstekende kleurweergave. Zeer goede kleurstabiliteit. UV-waarden in belangrijke mate onder de maximaal toegelaten limieten conform IEC 61167 dankzij de UV-filterToepassingsgebieden. Winkelgalerijen. Foyers, onthaalruimten. Musea, tentoonstellingen. Tentoonstellingshallen en handelsmarkten. Fabrieken en werkplaatsen. Gebouwen, monumenten, bruggen. Alleen goedgekeurd voor gebruik in gesloten armaturen. Buitengebruik alleen in geschikte armaturen.