| Состояние товара | Новый |
| Название производителя | POWERBALL HCI®-T Excellence 35 W/930 WDL PB Excellence |
| Бренд | OSRAM |
| Страна происхождения* | CN |
| * Фактическая страна происхождения может отличаться в зависимости от партии поставки. Чтобы подтвердить конкретную страну происхождения, пожалуйста, свяжитесь со своим менеджером по работе с клиентами. | |
| Код гармонизированной системы | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Модель | Прозрачный |
| Разъем | G12 |
| Световой поток | 4200 lm |
| Общая длина | 100 mm |
| Индекс цветопередачи CRI | 90-100 |
| Диаметр | 20 mm |
| Эффективность лампы | 120 lm/W |
| Форма лампы | Трубка, односторонняя |
| Напряжение лампы | 90 V |
| Цветовая температура | 3000 K |
| Мощность лампы | 35 W |
| Обозначение лампы | T6 |
| Уровень упаковки 1 | 4052899238640 |
| Уровень упаковки 2 | 4052899238657 |
| Уровень упаковки 3 | 4052899238640 |
| Класс энергоэффективности | A+ |
| УФ-защита | Yes |
| Горящая позиция | Любой |
| Лампа для загара | No |
| Выпускная трубка материала | Керамика |
| Требуется закрытый светильник | Yes |
| Цвет света | 930 |
| Цвет света согласно EN 12464-1 | Теплый белый цвет <3300 К |
| Средний номинальный срок службы | 20000 h |
| Взвешенное энергопотребление за 1000 часов | 42.9 kWh |
Metaal halide lampen met keramische technologie voor gesloten armaturen. Productkenmerken. Keramische POWERBALL® technologie. Lichtkleuren: Warm White (930 WDL), neutraal wit (942 NDL). Kleurweergave-index Ra: ? 90. Gemiddelde levensduur: 20.000 uur (gebruik met E-VSA met 70 400 Hz blokgolfstroom). Gemiddelde levensduur: 15.000 uur (met magnetisch voorschakelapparaat). Gemiddelde levensduur: 16.000 u (35W/942 met E-VSA 70 400 Hz blokgolfstroom). HCI-T 50W alleen voor gebruik met E-VSA met 70 400 Hz blokgolfstroomProductvoordelen. Zeer hoge efficiëntie. Uitstekende kleurweergave. Zeer lange levensduur. Zeer goede kleurstabiliteit. UV-waarden in belangrijke mate onder de maximaal toegelaten limieten conform IEC 61167 dankzij de UV-filterToepassingsgebieden. Winkelinterieurs, etalages. Winkelgalerijen. Foyers, onthaalruimten. Musea, tentoonstellingen. Tentoonstellingshallen en handelsmarkten. Fabrieken en werkplaatsen. Alleen goedgekeurd voor gebruik in gesloten armaturen. Buitengebruik alleen in geschikte armaturen.