Miniature relays RM84-3012-35-5230 image 1
Miniature relays RM84-3012-35-5230
EAN: 5900005037702
MPN: 852475
Упаковка: 1
Коробка: 20
Ориентировочное время доставки на наш склад: 2-4 weeks
Technical Information
Состояние товара Новый
Бренд RELPOL
Категории Электромеханические реле
Загрузки
Описание
Miniature relays RM84-3012-35-5230, 2 CO. Contact material: AgSnO2. Voltage coil 230 V AC. Rated load AC1 8 A / 250 V AC. Mounting: for PCB and sockets. Cover protection category IP 67.