Miniature relays RM84-2012-25-1110 image 1
Miniature relays RM84-2012-25-1110
EAN: 5900005039119
MPN: 600347
Упаковка: 1
Коробка: 20
Ориентировочное время доставки на наш склад: 2-4 weeks
Technical Information
Состояние товара Новый
Бренд RELPOL
Категории Электромеханические реле
Загрузки
Описание
Miniature relays RM84-2012-25-1110, 2 CO. Contact material: AgNi. Voltage coil 110 V DC. Rated load AC1 8 A / 250 V AC. Mounting: for PCB and sockets. Cover protection category IP 40.