Miniature relays RM12N-3021-35-1012 image 1
Miniature relays RM12N-3021-35-1012
EAN: 5900005201240
MPN: 2614938
Упаковка: 1
Ориентировочное время доставки на наш склад: 2-4 weeks
Technical Information
Состояние товара Новый
Бренд RELPOL
Категории Электромеханические реле
Загрузки
Описание
Miniature relays RM12N-3021-35-1012, 1 NO. Contact material: AgSnO2. Voltage coil 12 V DC. Rated load AC1 10 A / 250 V AC. Mounting: for PCB. Cover protection category IP 67.