| Состояние товара | Новый |
| Название производителя | LED Lamp G9 3.5W 4000K 350lm 360° |
| Бренд | GTV Lighting |
| Категории |
Светодиодные капсульные лампы G9, 3,5 W
Лампочки G9 |
| ETIM | EC001959 |
| Разъем | G9 |
| Номинальное напряжение | 220-240 V |
| Цветовая температура | 4000 K |
| Мощность лампы | 3.5 W |
| Световой поток | 350 lm |
| Угол луча | 360 ° |
| Уровень упаковки 1 | 5902801328695 |
| Уровень упаковки 2 | 5902801338441 |
| Уровень упаковки 3 | 5902801328978 |
| Уровень упаковки 4 | 2012801487940 |
| Уровень упаковки 5 | 2012801487865 |
| Средний номинальный срок службы | 40000 h |
G9 LED light sources are a popular type of bulb that is used for indoor lighting. The G9 shaft is a small, two-pin shank that is mainly used in decorative lamps.
G9 bulbs are used in a variety of lamps, especially where a small size of the bulb is required, emitting a large amount of light.
Examples of applications of G9 bulbs are: