| Состояние товара | Новый |
| Название производителя | LED dimmer 8-105W, designed to work with push buttons. |
| Бренд | Kanlux |
| ETIM | EC000025 |
| Частота | 50 Hz |
| Номинальное напряжение | 230 V |
| Подходит для степени защиты (IP) | IP20 |
| Уровень упаковки 1 | 5905339288301 |
| Цвет | Белый |
| Материал | Пластик |
Kanlux DimGO is a dimmer adapted to LED light sources. It gives you the possibility of controlling the luminous flux of LED light sources. The prerequisite for using the DimGO Kanlux is a power supply adapted to the “trailing/leading edge” adjustment method.