| Состояние товара | Новый |
| Название производителя | Plain Lid for Junction Box 392×152mm Shockproof |
| Бренд | GEWISS |
| Категории |
Flush Mounted Junction Boxes
|
| Код гармонизированной системы | 8538 9099 00 |
| Модель | Монтажная крышка |
| Без галогена | Yes |
| Форма | Прямоугольный |
| Тип крепления | Крышка для крепления винтами |
| С кабельным выводом | No |
| Уровень упаковки 1 | 8011564016569 |
| Уровень упаковки 2 | 8011564016569 |
| Уровень упаковки 3 | 8011564364158 |
| Уровень упаковки 4 | 8011564016569 |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 178 mm |
| Глубина | 0 mm |
| Диаметр | 0 mm |
| Длина | 418 mm |
| Герметичный | No |
| Материал | Пластик |
| С винтами | No |
| Для ширины коробки/корпуса | 178 mm |
| Для длины коробки/корпуса | 418 mm |
GREEN WALL range Flush-mounting system for plasterboard walls - The most complete system of containers for lightweight and plasterboard walls; Gewiss patented solutions. Made with halogen-free technopolymer and GWT 850°C. The range included enclosures and distribution boards up to 72 M; 48 PTDIN GREENWALL range junction boxes with integrated DIN rail on the back plate, compliant with CEI 23-49, ideal for the pre-arrangement and installation of domotic devices; boxes for domestic ranges and boxes for interlocked switched socket-outlets.