Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors image 2
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors image 3
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors image 4
MD01 thumbnail 1
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors thumbnail 2
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors thumbnail 3
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors thumbnail 4
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFT100N, 100 A, DIN NH000, 3 poles, backplate mounting, 2.5 to 50 mm² cable connectors
Только заказ
Цена (без НДС):
Эта цена действительна, пока товар есть в наличии
EAN: 3606480070624
MPN: LV480750
Упаковка: 1
Коробка: 12
Ориентировочное время доставки на наш склад: По запросу
Technical Information
Состояние товара Новый
Бренд Schneider Electric
Категории Выключатели-разъединители с предохранителями
Страна происхождения* DE
ETIM EC001040
Номинальный постоянный ток Iu 100 A
Количество полюсов 3
Степень защиты (IP), лицевая сторона IP3X
Подходит для предохранителей NH000
Исполнение в качестве главного выключателя Yes
Номинальная рабочая мощность при AC-23, 400 В 0 kW
Макс. номинальное рабочее напряжение Ue AC 690 V