| Состояние товара | Новый |
| Название производителя | Interior Fitting System ED139P4 88×16×34.5MM |
| Бренд | ABB |
| Категории |
Assembly Accessories and Parts
|
| Код гармонизированной системы | 3926 9097 00 |
| Тип аксессуара/запасной части | Другое |
| Материал | Пластик |
| Уровень упаковки 1 | 4011617626046 |
| Уровень упаковки 2 | 4011617626046 |
| Ширина | 16 mm |
| Высота | 88 mm |
| Глубина | 34.5 mm |
Cover bracket, 88 mm high, for mounting (inserting, turning) on EDF and WR profile rails, as well as for latching a partition wall on; to be used when installing devices at greater depths or with busbar systems; packaging unit — 4 pieces.