DEVICE CONNECTOR RST25I5S6B1 M01V BG03 image 1
DEVICE CONNECTOR RST25I5S6B1 M01V BG03
EAN: 4049088167560
MPN: 99.577.0000.7
Упаковка: 1
Ориентировочное время доставки на наш склад: 4-6 weeks
Technical Information
Состояние товара Новый
Бренд Wieland
Категории Штепсельные разъёмы
Страна происхождения* DE
ETIM EC002560
Сведения об упаковке
Уровень упаковки 1 4049088167560
Описание
RST® CLASSIC device connector, standard, straight, M25, number of poles 5, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 25 A, color of coding/ contact carrier concrete grey