DEVICE CONNECTOR RST20I3S B1 M01 H GN0 image 1
DEVICE CONNECTOR RST20I3S B1 M01 H GN0
EAN: 4015573875210
MPN: 96.031.5055.7
Состояние товара Новый
Сведения об упаковке
Уровень упаковки 1 4015573875210
Описание
RST® CLASSIC device connector, standard, straight, M25, number of poles 3, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 20 A, color of coding/ contact carrier leaves green