Cover PD-M-KM02006 image 1
Cover PD-M-KM02006
EAN: 8590125442752
MPN: OEZ:44275
Состояние товара Новый
Сведения об упаковке
Уровень упаковки 1 8590125442752
Описание
without cut-out 45 mm, cover height 200 mm, for modular system NP66, cabinet width 600 mm