Cover PD-M-KM01508 image 1
Cover PD-M-KM01508
EAN: 8590125442707
MPN: OEZ:44270
Состояние товара Новый
Сведения об упаковке
Уровень упаковки 1 8590125442707
Описание
without cut-out 45 mm, cover height 150 mm, for modular system NP66, NP55, cabinet width 800 mm