CONNECTOR RST25I5S6B1 ZR3SV BG03 image 1
CONNECTOR RST25I5S6B1 ZR3SV BG03
EAN: 4049088167546
MPN: 99.575.0000.7
Состояние товара Новый
Сведения об упаковке
Уровень упаковки 1 4049088167546
Описание
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 5, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 25 A, cable diameter 13 - 18 mm, color of coding/ contact carrier concrete grey