CONNECTOR RST20I5S B1 ZR3S A TB04 image 1
CONNECTOR RST20I5S B1 ZR3S A TB04
EAN: 4015573877443
MPN: 96.051.4553.6
Состояние товара Новый
Сведения об упаковке
Уровень упаковки 1 4015573877443
Описание
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 5, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 13 - 18 mm, color of coding/ contact carrier turquoise blue