CONNECTOR RST20I3SXS1 ZR1 V SW image 1
CONNECTOR RST20I3SXS1 ZR1 V SW
EAN: 4049088011320
MPN: X6.032.4053.1
Состояние товара Новый
Сведения об упаковке
Уровень упаковки 1 4049088011320
Описание
RST® CLASSIC ATEX connector, straight, number of poles 3, male, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier black