CONNECTOR RST20I2S B13ZRW SW image 1
CONNECTOR RST20I2S B13ZRW SW
EAN: 4015573852525
MPN: 96.021.4453.1
Упаковка: 1
Ориентировочное время доставки на наш склад: 4-6 weeks
Technical Information
Состояние товара Новый
Бренд Wieland
Категории Штепсельные разъёмы
Страна происхождения* DE
ETIM EC002560
Сведения об упаковке
Уровень упаковки 1 4015573852525
Описание
RST® CLASSIC connector, straight, for illumination cable, number of poles 2, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 5.3 - 13.3 mm, illumination cable (13.3x5.3), color of coding/ contact carrier black