circuit breaker 3VA1 IEC Frame 100 breaking capacity class N Icu=25 kA @ 415 V 3-pole, line protection TM210, FTFM, In=32 A overload protection Ir=32 A permanently  3VA1032-3ED32-0HH0 image 1
circuit breaker 3VA1 IEC Frame 100 breaking capacity class N Icu=25 kA @ 415 V 3-pole, line protection TM210, FTFM, In=32 A overload protection Ir=32 A permanently 3VA1032-3ED32-0HH0
EAN: 4042949088349
MPN: 3VA1032-3ED32-0HH0
Состояние товара Новый
Сведения об упаковке
Уровень упаковки 1 4042949088349
Описание
circuit breaker 3VA1 IEC Frame 100 breaking capacity class N Icu=25 kA @ 415 V 3-pole, line protection TM210, FTFM, In=32 A overload protection Ir=32 A permanently set short-circuit protection Ii=10 x In nut keeper kit shunt trip (STL) 12-30 V DC, 24 V AC 50/60 Hz 2 auxiliary switches HQ 1 trip alarm switch HQ