Allen-Bradley 100S-C23D23C Safety Contactor, 23 A, 110V 50 Hz / 120V 60 Hz., 3 Normally Open Power poles, 2 NOC & 3 NCC, Line Side Coil Termination, Standard Contact image 1
Allen-Bradley 100S-C23D23C Safety Contactor, 23 A, 110V 50 Hz / 120V 60 Hz., 3 Normally Open Power poles, 2 NOC & 3 NCC, Line Side Coil Termination, Standard Contact
Только заказ
Цена (без НДС):
Эта цена действительна до следующего прайс-листа или пока товар есть в наличии
EAN: 0611320223439
MPN: 100S-C23D23C
Упаковка: 1
Ориентировочное время доставки на наш склад: 4-6 weeks
Technical Information
Состояние товара Новый