3 f. stepper motor BRS3, M=2.26 Nm, 325 Vss, IP56, centering 60 mm, smooth shaft 12 mm, connector. (BRS397WB60ACA) image 1
3 f. stepper motor BRS3, M=2.26 Nm, 325 Vss, IP56, centering 60 mm, smooth shaft 12 mm, connector. (BRS397WB60ACA)
EAN: 3606485151007
MPN: BRS397WB60ACA
Упаковка: 1
Ориентировочное время доставки на наш склад: 4-6 weeks
Technical Information
Состояние товара Новый